144 aktive Mitglieder

Beitrag gepostet am 22.05.11, 15:22 Nr.: 1 Antworten

Alparslan Türkesin Bahceli Hakkindaki Düsüncesi

İŞTE ALPARSLAN TÜRKESIN YAZDIĞI MEKTUP

Pek değerli ve Sevgili Oğlum

Bu gün, muhterem arkadaşımız (...) mektubunuzu getirerek beni çok sevindirdi. Yazılarınızı okuyarak gerçek durum hakkında aydınlandım. Teşekkürler ederim. Ara sıra yazmanızı ve bana bilgi vermenizi rica ederim. Malum olduğu üzere davamız Türk-Islam davasıdır. Her hareketimizin gayesi Allah´ın (c.c.) rızasını kazanmak ve asil milletimize hizmet etmektir.

P. imanlı iyi bir arkadaşımızdır. A.E de temiz ve ihlaslı bir Anadolu Türkmeni'dir. Avşardır, benim aşiretimden boyumdandır. Denenmiş fedakár bir kimsedir. Göze çarpan kusuru kendisine zarar veren içki tutkunluğudur. M.Ü. ise gayet temiz, dürüst, imanlı, aydın bir kişidir.

Bunlar milliyetçilik yolunda, geçmiş yıllarda sessizce hizmet vermişlerdir. A.G., A.A. tarafından gösterilen hatalı davranışı anlamak mümkün değildir. Devlet Bahçeli'nin bunlarla aynı davranışa girişmesi mümkün şey. Devlet Bahçeli, MİT'dendir. Arkadaşlarımız MİT'den uzak olmalı, bunlara hiç itimat etmemelidir.

Ne ise çok şükür şuurlu arkadaşlarımızın sayesinde fesat yatışmış oldu. Fakat bu tatsız şeyleri yapanlar, ya Anavatan Partisi ile işbirliği sebebi ile kışkırtılmışlardır veya MİT tarafından kullanılmışlardır. Mesele üzerine dikkatle eğilmek lazımdır.

Ermenilerin cinayetlerine karşı bazı MİT memurları içerde ve dışarıda ülkücüleri kullanmak teşebbüsünde bulunuyorlar. Bunları asla kabul etmemeli, hiçbir eyleme karışılmamalıdır. Önce yönetim Milliyetçilere karşı giriştiği baskıyı, yanlış uygulamayı değiştirmeli ve resmi makamlar, görev teklif etmelidirler. Bu takdirde devletimizin desteğini ve tasvibini arkamıza alarak eyleme girişmek kabul olunmalıdır. Aksi halde MİT (?) memurlarının el altından yaptıkları teklifleri kabul etmek zararlıdır. Bunu herkese münasip şekilde anlatmalıdır.

Şimdi sizden özel bazı ricalarım olacaktır. Eşim Seval hanımı tanıyorsunuz. Gerek sizin ve gerek muhterem (...) hanımın arada bir telefonla aramanızı kendisine (okunamadı ilgi ve destek vermenizi rica ederim. Güvenilir iyi bir de şoför temin etmeye çalışmanızı rica ederim.

Mahsus selamlar ederek sevgilerle gözlerinizden öperim. Cenabi Hakka emanet ederim.

İmza: Alparslan Türkeş

(Kaynak:tumgazeteler.com)

0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 15:36 @baskomutan Nr.: 2 Antworten

sacma yorumlarini kendine sakla seviyesiz pislik..! konu hakkinda yaziosan yaz yazamiosan kes sesini..!
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 15:39 @calik Nr.: 3 Antworten

hmm..dogrudur arastirmam gerek..fakat itimat edilmemeli cümlesi biraz tuhaf acikcasi
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 15:54 @calik Nr.: 4 Antworten

evet daha farkli bi anlam kazaniyor dedigin gibi düsünülürse..
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 16:02 @abdi Nr.: 5 Antworten

abi sen bosver isteyen istedigini düsünsün..varsin erkek sansin
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 16:07 @edebiyar Nr.: 6 Antworten

yani sahte oldugunumu demek istiyorsun..benim babamin agziyla yazsalar ben yazdigi mektubu görünce inanirim..el yazisi kurdugu cümle falan..yazmadigi biseyi yazdi gibi gösterselerde kalkar yalan oldugunu hukiki yollardan arardim..türkesin aileside yapabilirdi madem sahte bu yazilanlar...ayrica kötü birsey yazmiyor bir kac kisi hakkinda bahcelide dahil düsünceleri yaziyor.......bekle ben sana o zaman el yazisiylada yayinlayim..
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 16:15 @karagozlum68 Nr.: 7 Antworten

0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 16:47 @edebiyar Nr.: 8 Antworten

arkadas karsilastirdigin ayni seymi..biri teknoliji digeri mektup..bak kendin diyon sahteligi kanitlanmis adam cikmis..buda sahte olsa ailesi bunu kanitlamazmiydi..ayrica ben tepkinizi anlamiyom alparslan türkes bahceli hakkinda atip tutmamiski..MIT ten oldugunu söylemis fikrini ilave etmis..partisinden herkezi dört dörtlük biri diye tasvip etmesi gerekmiyorki..
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 17:02 @edebiyar Nr.: 9 Antworten

buyur anlat o zaman neden mektupta öyle yazipta sonra partisine cagirmis..bizde bilelim..sacma sapan laflar konusacaginiza konu hakkinda tartisinda bi ise yarasin bari..kimine göre bahceliyi geri cagirmak istememis bile..cagirmismi orasi bile mechul diye düsünenlerde var..
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 17:22 @edebiyar Nr.: 10 Antworten

verdigin örnekle yanitlayim..evimde misafir oturursun ama evimin sahibi olamazsin..demek istedigimde buydu..üye olmasini demiorum..mhpnin basina gecmesini..partinin genel baskani olmasindan bahsediyorum..bazi kesim insanlara göre zamaninda aslinda bahceliyi mhpnin basina gecirmeye sicak bakmadigini dile getirdim..misal..

..."AKINCI" kitabinin yazari Halis Özdemir , kitabinin bir bölümünde Alparslan Türkesi ziyaretleri esnasinda rahmetli Türkesin ileride partinin basina kim gecebilir yönündeki sohbet esnasinda adi geçen "Devlet Bahceli ismine cok soguk baktigini" iddia etmisti. Kitapta ayirca, Alparslan Türkesin partinin basina gececek isim olarak oglu Tugrul Türkesi uygun gördügü ama gelecek olan tepki nedeniyle bunu dillendirmedigi yazilmisti..

0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 17:48 @edebiyar Nr.: 11 Antworten

genel sekreter yapti diye genel baskanligada layik görmekmi gerek ?! belkide MIT ten oldugu icin o kadarini uygun görmemistir olamazmi??
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 17:50 @edebiyar Nr.: 12 Antworten

benim gözüm acikta sen mantigini biraz baska yönlerdede ac en iyisi..ben bi yazar öyle diyor diye bu dogru diye bi iddiada bulunmadimki..böyle düsünen insanlarda var dedim konuyla alakali..
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 18:00 @ehli-samanist Nr.: 13 Antworten

vallami vah vah olur bi dahakine izin aliriz ne demek..hasss binallah..defol git konuyla alakali yazmiyorsan havlama kafir sanami düstü alparslan türkesin adini anmak..cok sükür bayragimiz al kana düsmüs ay yildizdir !
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 18:10 @edebiyar Nr.: 14 Antworten

dürüstlügümden süphe eden kendi dürüstlügüne baksin..!

derdim sizin gibi ona buna vurmak degil kötülemekte degil..vuracak olsam bu yaziyi diger fesat insanlar gibi "bahceli ajandir güvenmeyin" tarzinda yayinlardim demi bi cok kisinin yaptigi gibi !!!

ben özgürce fikrimi paylasiyorum..bahceliyi mhpde sevmiyorum..sevmek zorundada degilim..mhp türkesten sonra cizgisinden cikmistir bana göre..!

soruna gelecek olursak..siz bilmem erdogani yok betül yok su bu elestirirken fikrinizi söylerken nerden nasil ne derece taniyorsaniz bende o derece taniyorum o zaman !

0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 18:14 @ehli-samanist Nr.: 15 Antworten

al iste cok güzel bi örneksin..alparslan türkes türk-islam davasindaydi ve allaha inanan biriydi..senin gibi allahsiz ve islama karsi biri degildi..görüyorsun demi a.türkesin adini anmanin senin birak agzina klavyene bile yakismadigini .!!! rezil
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 18:16 @hem-serim Nr.: 16 Antworten

kötü birsey demiyorki bahceli hakkinda..MIT oldugunu sölüyor
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 18:25 @karagozlum68 Nr.: 17 Antworten

kaset projesini ortaya atan kurumun diger
projesi ise 11 yildir  diyarbakira gitmeyen bahcelinin
6 haziranda diyarbakira gitme emrinin verildigi.
projeye göre bahceli diyarbakira gidecek
orda saldiriya ugrayacak
saldiriya ugrayan mhp baskanini secmen sahiplenecek
ve böylece mhp nin oylari yükselecek
kaset ve bahcelinin diyarbakir mitinginde
saldiriya ugrama projesini tasarlayan ergenekon ve bdp partisinin
umutlari chp-mhp koalisiyonu olusmasi.

0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 18:32 @solo-turk Nr.: 18 Antworten

Dediği çıkan isimden yeni iddia: 3 kaset var. Bahçeli
partide kimlerin kasetinin bulunduğunu biliyor.

22.Mayıs.2011,13:24:05

Eski DYP Milletvekili Tevfik Diker, zor günler yaşayanMHPile
ilgili iddialarda bulundu. Eski DYP Milletvekili Tevfik Diker, birinternetsitesinde yayınlanan görüntülerle zor günler yaşayan
MHP ile ilgili üç yeni kasetin daha bulunduğunu iddia etti.

Diker, MHP
Genel Başkanı Bahçeli'nin partide kimlerin kasetinin bulunduğunu bildiğini
öne sürdü. Diker, yaptığı yazılı açıklamada, MHP Genel Başkan Yardımcısı
Mehmet Ekici'nin bir kadınla uygunsuz görüntülerinin partide adeta bir bomba
etkisi yaptığını belirterek, "İlk kasetin yayınlandığı 27 Nisan'dan itibaren
katıldığım her TV programında ve yazdığım her yazıda 'yeni kasetler varmış ve
8'i sırasıyla yayınlanacak' demiştim. Dediklerim bir bir çıktı. Keşke
çıkmasaydı. Son yayınlanan kasetlerden sonra 'elde 3 kaset daha hazır bekliyor'
demek için 8'den 5'i çıkarmak yeterlidir."
dedi.

MHP'de kimlerin kasetinin olduğunu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin
bildiğini
öne süren Diker, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Kasetleri
MHP'lilerin büyük bir çoğunluğu da biliyor. Kasetlerle ilgili sorumluları ve
suçluları okyanus ötesinde aramayın, İstanbul'a iyi bakın. Savcılık soruşturmasından elde edilen
sonuçlardan sonra Devlet Bahçeli, okyanus ötesinden özür dilemek zorunda
kalacak. Kasetlerle ilgili haber kaynaklarım bazı
MHP'lilerdir. Hiçbir istihbarat organizasyonuyla ilgim yok, oralardan da bilgi
almıyorum. Ülkemizde kaset çekme teknolojilerine sahip cihazları almak çok
kolay. Bu imkana sahip olmak için birİsrailgezisi yapmak yeter de artar bile."

0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 18:41 @volkan74hh Nr.: 19 Antworten

kanitlandigina dair bisey bulamiyom kanka..bari siz bulabiliyorsaniz yayinlayinda millete anlasin burda milleti kötülemek amacli konular acmadigimizi..gercek neyse elbette bilinsin..daha bugün okudum böyle bi yaziyi dikkatimi cekti..eski bi konu bu ama hala konusuluyorsa millet tam aydinlanmamis demektir..
0

Beitrag gepostet am 22.05.11, 18:43 @edebiyar Nr.: 20 Antworten

senmü ülke yönetiminden bahsedion...güldürmee beniii..her konuya burda yok akp yok bilmem betül imam diye yazan kim..böylemi ülke yönetimini elestirion..yazik o zaman..zekan evet asikar
0

Antworten
Der Inhalt darf max. 30000 Zeichen lang sein!

Alparslan Türkesin Bahceli Hakkindaki D...